Bezpłatne porady prawne online – skutecznie i wygodnie, bez wychodzenia z domu

Pandemia zmieniła obraz naszej codzienności. Wiele narzędzi, z których dotychczas korzystaliśmy sporadycznie, obecnie używamy każdego dnia. Komputer i smartfon pomagają załatwić sprawy w urzędzie czy porozmawiać z lekarzem.

Istnieje także możliwość, aby skonsultować się z prawnikiem online. Zobacz, w jakich tematach mogę Ci pomóc i skorzystaj z bezpłatnych porad prawnych.

 

Kancelaria Prawa Rodzinnego i Mediacji, Częstochowa – specjalizacja

Pomogę i doradzę w kwestiach związanych z Prawem Rodzinnym i mediacjami. Mam za sobą dziesiątki spraw rozwodowych, tych dotyczących separacji, trudne przeprawy o podział majątku, a także rozprawy związane ze spadkiem, alimentami, a także władzą rodzicielską.

 

„Osiągnąć sto zwycięstw w stu bitwach nie jest szczytem umiejętności. Szczytem umiejętności jest pokonanie przeciwnika bez walki”.

Sun Tzu, Sztuka wojny

 

Zawsze zdarzają się sprawy, które musi rozstrzygnąć sąd. Istnieje jednak wiele sposobów, aby znaleźć polubowne wyjście z sytuacji. To oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów.

Jeśli potrzebują Państwo porady prawnej, zapraszam do kontaktu! Moje wieloletnie doświadczanie i wiedza, pozwalają mi pomagać również  w trudnych przypadkach. Udzielam bezpłatnych porad prawnych bezpośrednio lub online. Wskażę elementy, na które zwraca uwagę sąd, jak zwyczajowo wygląda postępowanie w danej sprawie, a także jakie argumenty można podnieść, aby w zgodzie z literą prawa, osiągnąć zamierzony cel. 

Zapraszam do w mojej Kancelarii Prawa Rodzinnego i Mediacji przy ul. Mikołaja Kopernika 6/9 w Częstochowie 

 

Bezpłatne porady prawne online – kiedy warto z nich skorzystać?

Bezpłatne porady prawne online to kolejna forma kontaktu, do której szczerze zachęcam. Jest to duża wygoda dla osób mieszkających w różnych częściach Polski, a także za granicą. Ułatwia to prowadzenie skutecznych działań dla wszystkich, którzy przebywają poza terytorium RP. Wypracujemy korzystne zakończenie sprawy, nawet bez konieczności osobistej wizyty w kraju.

W przypadku wielu spraw wystarczy upewnić się, co do kierunku działań. Chętnie go wskażę np. podczas krótkiej konsultacji prawnej online. 

Oczywiście zdarzają się także dłuższe rozmowy lub sprawa wymaga kilku spotkań l. Dzieje się najczęściej wtedy, gdy muszę zaznajomić się z dokumentacją i  opracować strategię działania. Następnie wspólnie ustalamy termin kolejnego spotkania online. Jest to szybkie i wygodne rozwiązanie, a przy tym duża oszczędność czasu. W niektórych sytuacjach wystarczy tylko krótki SMS ze wskazówką w konkretnej sprawie. 

 

Jak odbywają się porady prawne online?

W umówionym terminie i w ustalonym gronie spotykamy się w wirtualnym pokoju. Znaleźć go można w najpopularniejszych środkach komunikacji w internecie.

Korzystam z darmowych rozwiązań:

  • Microsoft Teams,
  • WhatsApp,
  • Facebook Messenger,
  • mail.

Przed spotkaniem wysyłam link do jednej z platform. Rozmowa może odbyć się w cztery oczy lub w większym gronie. Wszystko zależy od okoliczności sprawy.

Rozmowy twarzą w twarz są cennym doświadczeniem, ale nie zawsze jest na nie czas. Chętnie zapraszam do swojej siedziby, ale równie dobrze możemy porozmawiać online. Jest to szybki sposób kontaktu, który dostarcza odpowiedzi w krótkim czasie, a nawet natychmiast. Bezpłatne porady prawne online to wygodne rozwiązanie dla osób spoza Częstochowy. Jeszcze przed pandemią spędziłem setki godzin na rozmowach z Klientami  przez internet. W mojej ocenie jakość porad online jest tak samo wysoka, jak w trakcie spotkania w kancelarii.

 

Adwokat Dariusz Biela, Częstochowa – kilka słów o mnie

Nazywam się Dariusz Biela. Jestem adwokatem i mediatorem sądowym, wpisanym na listę prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Częstochowie. Kancelarię prowadzę od 1998 roku. Moją pasją jest Prawo Rodzinne. 

Jestem bardzo dumny, że mam przywilej kontynuowania rodzinnego rzemiosła, którego historia trwa już od ponad 100 lat. Bliskie otoczenie prawników to dla mnie bezcenne źródło wiedzy, którą chętnie się dzielę z moimi Klientami. Przodkowie wpoili mi zasady etyki i kultury prawnej, a to pomaga rozwiązywać wiele problemów.

Od ponad 20 lat zajmuje się Prawem Rodzinnym. Jest to mój świadomy wybór i specjalizacja. Zagadnienie mocno mnie angażuje i pochłania, że zwykłem je nazywać pasją. Moją zawodową misją jest niesienie pomocy ludziom. Wykorzystuje wiedzę i doświadczenie, aby służyć wsparciem i osiągać założone przez Ciebie cele.

Bezpłatne porady prawne online – szukasz pomocy, wsparcia, wskazówki? Zapraszam do kontaktu.

Kancelaria Prawa Rodzinnego i Mediacji

Adwokat Dariusz Biela

ul. Kopernika 6/9
42-217 Częstochowa
+48 500 49 46 45
adwokatdariuszbiela@gmail.com

Opłaty za reprezentację i inne usługi realizowane w zakresie prawa rodzinnego, rozwodów, praw do opieki nad dzieckiem, alimentami etc. prosimy kierować na konto: 55 1600 1462 1804 1123 8000 0001 BNP PARIBAS Bank Polska SA SWIFT PPABPLPXXX

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.